Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików.  
Rozumiem

Formy płatności

Wychodząc naprzeciw różnym oczekiwaniom naszych Klientów udostępniamy szereg możliwości dokonania zapłaty – do wyboru

Dlatego też koszt dostawy jest uzależniony nie tylko od rodzaju i gabarytów zamawianego produktu, wielkości zamówienia czy formy transportu. Na koszt dostawy wpływa także forma płatności jaką wybrał klient.

Szanujemy Twój czas.

Najczęściej bywa tak, iż najważniejszym elementem, na który zwraca się uwagę przy zakupie jest minimalizacja czasu dostawy. Jeżeli zależy Ci na błyskawicznym otrzymaniu zamówionego produktu – do wyboru masz przelewy natychmiastowe ze wszystkich liczących się w Polsce banków, możliwość zapłaty kartą albo przesyłkę za pobraniem (u listonosza lub kuriera). Towar wysyłamy najczęściej do 24 godzin od potwierdzenia złożonego zamówienia, najczęściej zaś staramy się to zrobić jeszcze tego samego dnia.

Szanujemy Twoje pieniądze.

Udział w transakcji stron trzecich, takich jak firmy akceptujące płatności kartami, oferujące obsługę szybkich przelewów bankowych czy płatności typu e-portmonetka podraża całość transakcji. Nie uważamy za słuszne przerzucania tych kosztów solidarnie na wszystkich naszych Klientów. Jeżeli płacisz klasycznym przelewem bankowym ze swojego konta – udzielimy Ci dodatkowego rabatu i Twoje koszty wysyłki będą jeszcze tańsze!